Bir Annenin Günahı 1.Bölüm Önizleme

Bir Annenin Günahı 1.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Bir Annenin Günahı dizisinin ilk bölümü 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar ve Emre Kınay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Annenin Günahı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/c146z

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramı ve bu gerçekle sınanacak iki gencin aşk hikayesini işleyen Bir Annenin Günahı, dramatik hikayesiyle sezona damga vuracak.

Suna, ölüm kalım savaşı veren oğlunu kurtarmak için Sadri'nin teklifini kabul edecek mi?

Suna'nın oğlu Mert, çalıştığı fırında hastanelik olur. Çalışma arkadaşları onu hemen hastaneye yetiştirirler. Yoğun bakıma alınan Mert'in durumu kritiktir. Suna, oğlunun başına geleni duyunca üzüntüden çılgına döner. Soluğu hastanede alan Suna çaresiz bir duruma düşer. Oğlunun kurtulması için yüksek miktarda paraya ihtiyacı vardır. Tam bu sırada Sadri'den gelen teklifle ne yapacağını şaşırır.

Sadri ise, iş hayatında sıkıntılar çekmektedir. İflasın eşiğinde olan Sadri kurtulma yolları aramaktadır. Çocukluk arkadaşı ve çalışanı olan Çetin'den acı haberi alır. Şirketi iflas etmiştir. Sadri, iş hayatındaki kara lekeden kurtulmanın yollarını ararken tek çare olarak kendi hayatına son vermeyi düşünür. İşte bu anda Suna ile yolları birleşir. Ona kendisini öldürmesini teklif eder ve çocuğunun hayatını kurtaracak olan parayı vereceğini söyler. Suna zor bir kararın altında ezilmeye başlar. Ya Sadri'yi öldürerek çocuğunu kurtaracak, ya da teklifi reddedip oğlunu kaybedecektir.

Suna nasıl bir karar verecek? Suna, Sadri'yi öldürecek mi? Mert'in hastalığı ne? Mert kurtulacak mı?

4 Yorum Var

 1. Nihal G.

  25 Kasım 2020 - 23:57

  Dizide çalan şarkı: Zolf – Mohsen Namjoo

 2. Sbh

  25 Kasım 2020 - 22:43

  Lütfen bu şarkının adını rica etsem bu arada dizi de çok güzel

 3. Sbh

  22 Kasım 2020 - 00:22

  Yaaa bende tam bu şarkının adını ve şarkıcının kim olduğunu sorsam söylerlermiş diye düşünüyordum fragman hiç bitmesin istedim çok güzeldi şarkı da muhteşem

 4. Anonim

  21 Kasım 2020 - 19:26

  Bu ne bicim müzik ya çok çirkin

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.